Metoda ACR (podle PhDr. Ingrid Palaščákové Špringrové, Ph.D) představuje využívání poloh motorického vývoje dítěte spolu s motorickým učením. Tato metoda se využívá nejen v rámci prevence, ale i jako funkční rehabilitace pohybových návyků vedoucích k odstranění potíží s pohybovým aparátem.

Při cvičení se aktivují pohybové vzory při vzpěru o koncové části končetin – pravidelným cvičením lze docílit napřímení a stabilizace páteře a končetin, změny svalového napětí, zlepšení koordinace, pozornosti a zvýšení koncentrace. Velmi zjednodušeně lze říct, že budete opakovat pohyby, které provádí batolata.

Fyzioterapeuti

Říká se: „Ve zdravém těle zdravý duch.“ A my souhlasíme! Udělejte něco i pro svoje zdraví, rádi vám pomůžeme.

Léčba vašich potíží přirozenou cestou

Ještě před tím, než začnete brát mnohdy zbytečné léky proti bolesti, zavítejte k nám. Zbavíme vás vašich obtíží přirozenou cestou.

Komplexní řešení pro vaše tělo

V našem lékařském domě pracují jen odborníci v oboru – každý se specializuje na něco jiného, proto vám můžeme nabídnout komplexní řešení pro každý váš problém.

Lidský přístup a špičková péče

Doby, kdy nešel lidský přístup dohromady se špičkovou péčí, jsou dávno pryč. Návštěvu u nás si užijete! Jak po fyzické, tak po psychické stránce.