Mobilizace a měkké techniky spadají pod prostředky manuální medicíny. V současnosti jde o jedny z nejvíce používaných technik pro léčbu bolestivých myofasciálních spoušťových bodů, to jsou přesně lokalizovaná, citlivá místa ve stažených kosterních svalech. Tuto metodu lze použít všude tam, kde je nutné obnovit protažlivost měkkých tkání nebo jejich posunlivost vůči sobě.

Měkké techniky se zaměřují cíleně na ošetření kůže, podkoží, fascií, svalů a jejich úponů. I když se při nich fyzioterapeut jemně dotýká vašeho těla, nejedná se o masáž, jak se někteří domnívají.

Mobilizace je součástí terapie, při níž se postupně odstraňují kloubní blokády, tím se obnovuje pohyblivost v daném kloubu.

Fyzioterapeuti

Říká se: „Ve zdravém těle zdravý duch.“ A my souhlasíme! Udělejte něco i pro svoje zdraví, rádi vám pomůžeme.

Léčba vašich potíží přirozenou cestou

Ještě před tím, než začnete brát mnohdy zbytečné léky proti bolesti, zavítejte k nám. Zbavíme vás vašich obtíží přirozenou cestou.

Komplexní řešení pro vaše tělo

V našem lékařském domě pracují jen odborníci v oboru – každý se specializuje na něco jiného, proto vám můžeme nabídnout komplexní řešení pro každý váš problém.

Lidský přístup a špičková péče

Doby, kdy nešel lidský přístup dohromady se špičkovou péčí, jsou dávno pryč. Návštěvu u nás si užijete! Jak po fyzické, tak po psychické stránce.