Specialitou při artroskopii je použití optiky. Endoskopická sonda (artroskop) se zavede dovnitř postiženého kloubu, k čemuž není třeba velkého řezání, ale jen dvou malých řezů. Artroskop je tenká kovová trubička, na jejím konci je kamera se světlem. Na druhém konci je monitor, na kterém lékař pozoruje kloubní struktury. Po vyšetření lze prakticky okamžitě provést ošetření malými chirurgickými nástroji zavedenými endoskopem.

Artroskopie se provádí ambulantně nebo s krátkou hospitalizací. Používá se u kolene, lokte, zápěstí, ramena, ale i kotníku. Součástí rekonvalescence by měla být i vhodná rehabilitace.

Fyzioterapeuti

Říká se: „Ve zdravém těle zdravý duch.“ A my souhlasíme! Udělejte něco i pro svoje zdraví, rádi vám pomůžeme.

Léčba vašich potíží přirozenou cestou

Ještě před tím, než začnete brát mnohdy zbytečné léky proti bolesti, zavítejte k nám. Zbavíme vás vašich obtíží přirozenou cestou.

Komplexní řešení pro vaše tělo

V našem lékařském domě pracují jen odborníci v oboru – každý se specializuje na něco jiného, proto vám můžeme nabídnout komplexní řešení pro každý váš problém.

Lidský přístup a špičková péče

Doby, kdy nešel lidský přístup dohromady se špičkovou péčí, jsou dávno pryč. Návštěvu u nás si užijete! Jak po fyzické, tak po psychické stránce.