Artroskopie je metoda používaná při miniinvazivních chirurgických zákrocích. Funguje tak, že se kloub naplní speciálním roztokem, do něj se zavede endoskop. Současně s pozorováním (v endoskopu je malá kamera) lze provést operativní výkon. V porovnání s klasickým otevřeným zákrokem je artroskopie mnohem šetrnější. Díky tomu je rekonvalescence rychlejší, rychlost návratu do normálu můžete uspíšit vhodnou rehabilitací.

S ní můžete začít prakticky po návratu z nemocnice. Abyste měli jistotu, že budete dané cviky provádět správně, navštivte zkušeného fyzioterapeuta. Pokud nosíte po zákroku ortézu, začíná se s rehabilitací později.

Fyzioterapeuti

Léčba vašich potíží přirozenou cestou

Ještě před tím, než začnete brát mnohdy zbytečné léky proti bolesti, zavítejte k nám. Zbavíme vás vašich obtíží přirozenou cestou.

Komplexní řešení pro vaše tělo

V našem lékařském domě pracují jen odborníci v oboru – každý se specializuje na něco jiného, proto vám můžeme nabídnout komplexní řešení pro každý váš problém.

Lidský přístup a špičková péče

Doby, kdy nešel lidský přístup dohromady se špičkovou péčí, jsou dávno pryč. Návštěvu u nás si užijete! Jak po fyzické, tak po psychické stránce.