Důvodů k výměně kyčelního kloubu je hned několik. Operace pacienta čeká, pokud má artrózu kyčelního kloubu, vrozené vady kyčelních kloubů, revmatoidní artritidu, traumatické zlomeniny krčku stehenní kosti, trpí aseptickou kostní nekrózou, ale také z onkologických příčin.

Po operaci se pacient pokouší chodit o dvou holích (zpravidla do několika dní) – cvičení je po TEP kyčle důležitou součástí léčby. Cílem rehabilitace je korekce osové úchylky, odstranění bolesti po TEP kyčle, ale také nácvik chůze. Abyste si neublížili, je vhodné ukázat si vhodné rehabilitační cvičení za dohledu zkušeného fyzioterapeuta, který vám ukáže, co dělat a nedělat.

Fyzioterapeuti

Léčba vašich potíží přirozenou cestou

Ještě před tím, než začnete brát mnohdy zbytečné léky proti bolesti, zavítejte k nám. Zbavíme vás vašich obtíží přirozenou cestou.

Komplexní řešení pro vaše tělo

V našem lékařském domě pracují jen odborníci v oboru – každý se specializuje na něco jiného, proto vám můžeme nabídnout komplexní řešení pro každý váš problém.

Lidský přístup a špičková péče

Doby, kdy nešel lidský přístup dohromady se špičkovou péčí, jsou dávno pryč. Návštěvu u nás si užijete! Jak po fyzické, tak po psychické stránce.