Metoda Ludmily Mojžíšové (terapeutka zabývající se bolestmi páteře a léčbou neplodnosti) kombinuje více reflexně-terapeutických metod, kam patří myofasciální techniky a měkké techniky, akupresura, masáž reflexních zón, manipulace a mobilizace, ale také korekce chybného postavení hlavy, trupu a končetin.

Léčba byla nejprve aplikována na sportovce v rámci jejího působení na Fakultě tělesné výchovy a sportu, později však vyvinula svoji metodu skládající se ze specifických cviků, mobilizace žeber a uvolňování kostrče přes konečník. U žen léčila také bolesti zad, hlavy a nepravidelný menstruační cyklus. Tato metoda pomohla spoustě pacientkám s léčbou jejich neplodnosti.

Při terapii se pracuje s aktivním cvičením, uvolněním spoušťových bodů a mobilizací, jejíž součástí jsou pasivní pohyby.

Fyzioterapeuti

Říká se: „Ve zdravém těle zdravý duch.“ A my souhlasíme! Udělejte něco i pro svoje zdraví, rádi vám pomůžeme.

Léčba vašich potíží přirozenou cestou

Ještě před tím, než začnete brát mnohdy zbytečné léky proti bolesti, zavítejte k nám. Zbavíme vás vašich obtíží přirozenou cestou.

Komplexní řešení pro vaše tělo

V našem lékařském domě pracují jen odborníci v oboru – každý se specializuje na něco jiného, proto vám můžeme nabídnout komplexní řešení pro každý váš problém.

Lidský přístup a špičková péče

Doby, kdy nešel lidský přístup dohromady se špičkovou péčí, jsou dávno pryč. Návštěvu u nás si užijete! Jak po fyzické, tak po psychické stránce.