Bolesti kloubů jsou velmi nepříjemné a mohou vás omezovat při běžném fungování – někdy může jít o důsledek nemoci nebo zranění. Častou příčinou bolesti kloubů je také artritida. Někdy za bolestmi stojí nedostatek pohybu, případně jeho nevhodné provedení. Mezi varovné příznaky plochých nohou zase patří bolest chodidel při chůzi, pocit těžkých lýtek, bolest zad a další.

Se všemi těmito problémy vám může pomoci cílená fyzioterapie. Zaměřte se na výběr kvalitní ortopedické obuvi, jednou za čas se odměňte masáží, při které se zlepší cirkulace krve v chodidlech. S bolestmi kloubů vám může pomoci některá z metod nabízených v našem lékařském domě.

Fyzioterapeuti

Léčba vašich potíží přirozenou cestou

Ještě před tím, než začnete brát mnohdy zbytečné léky proti bolesti, zavítejte k nám. Zbavíme vás vašich obtíží přirozenou cestou.

Komplexní řešení pro vaše tělo

V našem lékařském domě pracují jen odborníci v oboru – každý se specializuje na něco jiného, proto vám můžeme nabídnout komplexní řešení pro každý váš problém.

Lidský přístup a špičková péče

Doby, kdy nešel lidský přístup dohromady se špičkovou péčí, jsou dávno pryč. Návštěvu u nás si užijete! Jak po fyzické, tak po psychické stránce.