S vyvrtnutým kotníkem se za svůj život setkala spousta lidí – zatímco někdy dojde k úrazu hlezenního kloubu při sportu, jindy stačí špatné došlápnutí na schodech. Při vyvrtnutí kotníku dochází k částečným rupturám vazů či svalů. Tkáň se sice zahojí, přesto může být její struktura narušena. I proto je důležité věnovat pozornost fyzioterapii. Může trvat i několik měsíců, než bude vaše noha ve stavu jako před úrazem. Vhodná fyzioterapie však proces léčby značně ovlivní.

Poté, co budete moct začít s rehabilitací, neváhejte a začněte co nejdříve. Je nutné začít s prací na síle, koordinaci a elasticitě ovlivněných a úrazem poškozených segmentech pohybového aparátu. Vhodnou rehabilitací se vyhnete problémům do budoucna.

Fyzioterapeuti

Léčba vašich potíží přirozenou cestou

Ještě před tím, než začnete brát mnohdy zbytečné léky proti bolesti, zavítejte k nám. Zbavíme vás vašich obtíží přirozenou cestou.

Komplexní řešení pro vaše tělo

V našem lékařském domě pracují jen odborníci v oboru – každý se specializuje na něco jiného, proto vám můžeme nabídnout komplexní řešení pro každý váš problém.

Lidský přístup a špičková péče

Doby, kdy nešel lidský přístup dohromady se špičkovou péčí, jsou dávno pryč. Návštěvu u nás si užijete! Jak po fyzické, tak po psychické stránce.