Skolióza je onemocnění, při němž je páteř při pohledu zezadu vychýlena do strany. Může být vrozená, často vzniká během dospívání, častěji postihuje dívky. Může být způsobena také různými onemocněními páteře, svalů zad, nervů či centrální nervové soustavy. Často se objevuje také bez známé příčiny – v tomto případě je idiopatická.

Mezi další potíže patří vadné držení těla (víte, jak správně stát či sedět), ale i asymetrie (podívejte se na svá ramena, máte je stejně vysoko). Se všemi těmito problémy vám pomůže kombinace nejrůznějších léčebných metod. Se sestavením vhodného léčebného plánu vám pomohou naši odborníci.

Fyzioterapeuti

Léčba vašich potíží přirozenou cestou

Ještě před tím, než začnete brát mnohdy zbytečné léky proti bolesti, zavítejte k nám. Zbavíme vás vašich obtíží přirozenou cestou.

Komplexní řešení pro vaše tělo

V našem lékařském domě pracují jen odborníci v oboru – každý se specializuje na něco jiného, proto vám můžeme nabídnout komplexní řešení pro každý váš problém.

Lidský přístup a špičková péče

Doby, kdy nešel lidský přístup dohromady se špičkovou péčí, jsou dávno pryč. Návštěvu u nás si užijete! Jak po fyzické, tak po psychické stránce.