Na světě je jen pár lidí, kteří dodržují pokyny svých lékařů na sto procent. Každý chce být co nejrychleji v pořádku. A proto není divu, že spoustu lidí trápí jejich zdánlivě zahojená zlomenina i dlouho po sundání sádry. Po jejím sejmutí byste neměli utíkat do posilovny či práce, ale věnovat se fyzioterapii, která minimalizuje budoucí obtíže.

Velmi často se může stát, že se kosti, které již byly zlomeny, mohou stát křehčími a náchylnějšími k další fraktuře. Díky vhodnému cvičení a rehabilitaci však můžete posílit své svaly a kosti právě i po zlomenině. Vhodnou fyzioterapií dojde ke snížení bolestivosti, maximalizování funkcí pohybového aparátu a optimalizaci kvality života.

Fyzioterapeuti

Léčba vašich potíží přirozenou cestou

Ještě před tím, než začnete brát mnohdy zbytečné léky proti bolesti, zavítejte k nám. Zbavíme vás vašich obtíží přirozenou cestou.

Komplexní řešení pro vaše tělo

V našem lékařském domě pracují jen odborníci v oboru – každý se specializuje na něco jiného, proto vám můžeme nabídnout komplexní řešení pro každý váš problém.

Lidský přístup a špičková péče

Doby, kdy nešel lidský přístup dohromady se špičkovou péčí, jsou dávno pryč. Návštěvu u nás si užijete! Jak po fyzické, tak po psychické stránce.