Při luxaci (vykloubení) ramene dochází k oddělení hlavice pažní kosti od kloubní jamky. Nejčastější luxací je luxace přední, dále dochází k zadní a dolní. Věděli jste, že luxace ramene patří k nejčastějším? Mimo jiné je to kvůli tomu, že jde o nejvolnější a nejpohyblivější kloub v těle. Nejčastěji k ní dochází při sportovních úrazech a při autonehodách.

Při léčbě vykloubeného ramene respektujte doporučení svého lékaře – horní končetinu je nutné znehybnit pomocí ortézy, případný otok sníží manuální lymfodrenáž prováděná specialistou. Ve vhodné chvíli se k nám objednejte na nutnou rehabilitaci, která zabrání případné recidivě.

Fyzioterapeuti

Říká se: „Ve zdravém těle zdravý duch.“ A my souhlasíme! Udělejte něco i pro svoje zdraví, rádi vám pomůžeme.

Léčba vašich potíží přirozenou cestou

Ještě před tím, než začnete brát mnohdy zbytečné léky proti bolesti, zavítejte k nám. Zbavíme vás vašich obtíží přirozenou cestou.

Komplexní řešení pro vaše tělo

V našem lékařském domě pracují jen odborníci v oboru – každý se specializuje na něco jiného, proto vám můžeme nabídnout komplexní řešení pro každý váš problém.

Lidský přístup a špičková péče

Doby, kdy nešel lidský přístup dohromady se špičkovou péčí, jsou dávno pryč. Návštěvu u nás si užijete! Jak po fyzické, tak po psychické stránce.